Warsztaty czytelniczo-plastyczne z cyklu „kreatywne soboty” powracają do bibliotelki !

Informujemy, że już od  8 maja br. Nasza biblioteka ponownie będzie czynna w każdą sobotę od 9.00 do 12.00 dla wszystkich czytelników. Ponadto powracamy do sobotnich spotkań, na których będą organizowane różnego rodzaju warsztaty plastyczno–czytelnicze. Zajęcia odbywać się będą od godziny 10.00 do 11.30. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, ilość miejsc jest ograniczona, a spotkania odbywać się będą z zachowaniem wszelkich norm reżimu sanitarnego. Dzieci, których rodzice wypełnili już formularz zgłoszeniowy nie muszą robić tego ponownie. Ci, którzy jeszcze z nami nie byli swoją chęć uczestnictwa  mogą zgłosić wysyłając na nasz adres mailowy bibliotekaolesnica9@gmail.com skan wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego.(Formularz dostępny jest w załączniku).

Do zobaczenia już jutro !

ZAPRASZAMY !